ΠΙΕΡΙΚΟΣ (Γιώργος Χατζάρας): Γουμάγιας, Γουσούλης (46' Λαζαρίδης Γ.), Δήμου (46' Κοντέων), Τασίδης, Παπαγεωργίου, Κωνσταντινίδης (46' Γκουγκουλιάς), Μιλόσκοβιτς, Μήτρου (62' Γκόνι), Χατζής, Πέντα (83' Λαζαρίδης Κ.) Λόπεζ (υπό δοκιμή )(60' Πουρτουλίδης)
ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ (Γρηγορίου): Σουλογάννης, Πακάλτζης, Καρακώστας, Λίμα (Μαραγκός) Γελάδαρης, Χατζηζήσης (78' Μπαξεβανίδης), Καρλόπουλος (41'  Μοσχάκης), Γκονζάλες, Χλωρός (46' Τσιμπλίδης), Χατζηπαντελίδης, Μαρκόφσι (46' Άγκος).

ΟΙ ΚΥΡΙΟΤΕΡΕΣ ΦΑΣΕΙΣ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ
Α' ΗΜΙΧΡΟΝΟ
3ο λεπτό: Σέντρα του Πέντα, σουτ σύριζα άουτ του Μιλόσκοβιτς από το ύψος του πέναλτι
10ο λεπτό: Εκτέλεση φάουλ του Πέντα , κεφαλιά ο Χατζής στο οριζόντιο δοκάρι και στην επαναφορά ο Μήτρου σουτάρει αλλά αποκρούει ο Σουλογάννης.
33ο λεπτό: Σέντρα του Παπαγεωργίου, κεφαλιά  Κωνσταντινίδη στην αγκαλιά του Σουλογάννη.
34ο λεπτό: γρήγορη εκτέλεση φάουλ από πλάγια αριστερά του πέντα, τέτ α τετ του Λόπεζ η μπάλα βγαίνει άουτ.
38ο λεπτό ΓΚΟΛ!: Εκτέλεση κόρνερ του Πέντα, ο Δήμου από τη μικρή περιοχή με κεφαλιά κάνει το 1-0!
41ο λεπτό: Ο Μιλόσκοβιτς "τριπλάρει" τον Πακάλτση από το ύψος της μεγάλης περιοχής και σουτάρει στην αγκαλιά του Σουλογάννη.
Β΄ΗΜΙΧΡΟΝΟ
58ο λεπτό: Σέντρα του Γελαδάρη από αριστερά , σουτ άουτ του Άγκος.
64ο λεπτό: Σουτ του Χατζηπαντελίδη έξω από τη μεγάλη περιοχή, ελάχιστα πάνω από το οριζόντιο δοκάρι.
78ο λεπτό: "Σόλο" του Μοσχάκη από αριστερά, μπήκε στη μικρή περιοχή, αναγκάζοντας τον Γουμάγια να πέσει στην αριστερή γωνία κα να διώξει σε κόρνερ.
84ο λεπτό: Σέντρα από αριστερά του Πουρτουλίδη, με κεφαλιά ο Γκουγκουλιάς μέσα από τη μικρή περιοχή στέλνει την μπάλα στο δοκάρι. http://www.pierikosfc.gr/