Τα δεκάλεπτα: 18-12, 32-24, 51-42, 71-60.
ΚΟΜΟΤΗΝΗ (Καμαράκης): Μαστροκωστόπουλος 2, Τρούλιαλης, Παπαγεωργίου 6 , Λεχούδης 21 (2), Ντίνας 19 (3) Κουτσοβασίλης 9 (3) , Κουτσογιάννης 6, Παρατσουκίδης 6 (1), Χαλίλ 2.
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧ. (Γαλάνης): Τσαϊτουρίδης, Μητσάκης 6 (1), Μόρφης 12 (2), Νίτσιος, Παπαμιχαήλ, Βίλλας, Ράπτης 4, Γκογκίδης 7 (1), Γκέρος 5, Ροδοστόγλου 13, Ψαρόπουλος 7 (1), Τσουκ 6.
Απόλλων Καλ. - Μαντουλίδης 82-81 παρ. (70-70)
Αίας Ευ. - Κεραυνός Αιγ. 59-50
Πανερυθραϊκός – Αγία Παρασκευή 82-84 παρ. (78-78 κ.α.)
Απόλλων Π. – ΜΕΝΤ 75-69
Δούκας – ΑΕΚ Άργους 72-85
Η βαθμολογία (18 αγώνες): Πιερικός 33, Πανελευσινιακός 33, Λαύριο 32, Πανερυθραϊκός 31, ΑΕΚ Αργους 29, Αίας Εύοσμου 28, Απόλλων Π. 27, Δούκας 27, Απόλλων Κ. 27, ΜΕΝΤ 26, Αγ. Παρασκευή 24, Κομοτηνή 24, Κεραυνός 23, Αναγέννηση Φλόγα 23, Μαντουλίδης 22, Μ. Αλέξανδρος 22.
Η επόμενη αγωνιστική (19η, 28/2): Μαντουλίδης - Κομοτηνή, Πιερικός - Αίας Εύοσμου, Αίγιο - Λαύριο, Αναγέννηση - Πανερυθραϊκός, Αγ. Παρασκευή - Πανελευσινιακός, Μ. Αλέξανδρος - Απόλλων Π., ΑΕΚ Αργους - ΜΕΝΤ, Δούκας - Απόλλων Κ.

Νίκη εξάδας…(3-0)

altΜε σκόρερ τους Μαρτίνεζ, Φρέντερικς και Γκουγκουλιά ο Πιερικός κέρδισε με 3-0 τον Ιωνικό σκαρφάλωσε στην έβδομη θέση της βαθμολογίας και πλέον βλέπει playoff! Ξεκίνημα με το... αριστερό στο ντεμπούτο του Βασίλη Βούζα στον πάγκο της ομάδας της Νεάπολης η οποία απογοήτευσε. ΔΗΛΩΣΕΙΣ-ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΑ
 Το πρώτο ημίχρονο κύλησε με τον γηπεδούχο Πιερικό να έχει την πρωτοβουλία των κινήσεων και τον έλεγχο του αγώνα σε αντίθεση με τον Ιωνικό που προσπάθησε κυρίως να απειλήσει με αντεπιθέσεις. Το σουτ του Μαρτίνεζ στο 39’ έβαλε μπροστά τους γηπεδούχους φάση που ξεκίνησε από πλάγιο του Παντελιάδη κάτι που αποδεικνύεται το δυνατό σημείο των «μελανόλευκων». Στην επανάληψη το γκολ του Φρέντερικς έδωσε σημαντικό προβάδισμα για τον Πιερικό στο να πάρει τους τρεις βαθμούς και έκοψε τα όποια όνειρα των «Νικαιωτών» στο να πάρουν ένα θετικό αποτέλεσμα από την Κατερίνη που θα ήταν πολύτιμο ενόψει της συνέχειας, ενώ το γκολ του Γκουγκουλιά στο 81’ απλά έδωσε διαστάσεις θριάμβου στην νίκη των «Κατερινιωτών».
ΦΑΣΕΙΣ: Στο 7’ το διαγώνιο σουτ του Γιαζιτζόγλου πέρασε λίγο έξω από την εστία του Παγούδη στην πρώτη αξιόλογη φάση της αναμέτρησης για τον γηπεδούχο Πιερικό. Η ομάδα του Σούλη Παπαδόπουλου ευτύχησε να προηγηθεί με συρτό διαγώνιο σουτ του Μαρτίνεζ στο 39’ έπειτα από φάση διαρκείας στα καρέ του Παγούδη. Μετά το δυνατό πλάγιο του Παντελιάδη η μπάλα κατέληξε στον Θάνο που σούταρε πάνω στα σώματα των αμυντικών του Ιωνικού έφτασε στον Μαρτίνεζ που σούταρε και έστειλε την μπάλα στα δίχτυα του Ιωνικού διαμορφώντας το 1-0 που ήταν και το σκορ του ημιχρόνου.

Στο 57’ ο Φρέντερικς πέρασε όποιον βρήκε μπροστά του, μπήκε στην μεγάλη περιοχή και δεν δυσκολεύτηκε να νικήσει τον Παγούδη διπλασιάζοντας τα τέρματα του Πιερικού και ουσιαστικά κλείδωσε την νίκη για την ομάδα του πολύ νωρίς. Στο 81’ ο Γκουγκουλιάς με σουτ νίκησε τον Παγούδη και έκανε το 3-0 για τον Πιερικό.
ΓΚΟΛ: 1-0 (39’ Μαρτίνεζ-σουτ) 2-0 (57’ Φρέντερικς – σουτ) 3-0 (81’ Γκουγκουλιάς- σουτ)
Πιερικός: Γουμάγιας, Χατζηζήσης, Τασίδης, Εξουσίδης, Γιαζιτζόγλου, Παντελιάδης, Μαρτίνεζ, Μακρής, Φρέντερικς, Πέντα , Θάνος
Προπονητής: Σούλης Παπαδόπουλος
Ιωνικός: Παγούδης, Κεφαλούκος, Μπέριος, Τσερκέζος, Γάλας, Απ. Παπαζούδης, Σωτ. Παπαζούδης , Σάλτο, Μωραίτης, Χαλαουάνι, Φουρτάδο
Προπονητής: Βασίλης Βούζας
Διαιτητής: Φωτιάδης (Καστοριάς)
Βοηθοί: Κουρομπίλια (Καρδίτσας), Ναλμπάντης (Κιλκίς)
Κίτρινες: -
Κόκκινες: -
ΔΗΛΩΣΕΙΣ-ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΑ
Σούλης Παπαδόπουλος (προπονητής Πιερικού): Χρειαζόμασταν πάρα πολύ το παιχνίδι καθώς όπως είναι η βαθμολογία στην κατηγορία αν ο Ιωνικός μας κέρδισε θα μας έφτανε και αφ' ετέρου, αν κερδίζαμε θα μέναμε κοντά στην πρώτη εξάδα. Τα καταφέραμε, ήμασταν καλύτεροι, κερδίσαμε δίκαια απέναντι σε μια ομάδα που άλλαξε προπονητή και φιλοσοφία και μπορέσαμε να παίξουμε καλύτερα γιατί ο Ιωνικός ήλθε να παίξει ποδόσφαιρο. Σε άλλα παιχνίδια που τον είχα δει έπαιζε πάρα πολύ κλειστά. Αν συνεχίσει έτσι νομίζω ότι θα έχει πολύ καλύτερες μέρες. Μπορεί να φαντάζει βαρύ το 3-0 αλλά θα είχε άλλη τροπή το παιχνίδι αν δεν ενεργούσε σωτηρια ο Γουμάγιας (σ.σ. στη φάση του 32΄). Είμαστε ευχαριστημένοι. Κοιτάμε το επόμενο παιχνίδι που είναι πάρα πολύ δύσκολο. Αυτό που με χαροποιεί είναι ότι για τρίτο συνεχόμενο παιχνίδι κρατάμε το 0 στην έδρα μας. Αυτό ήταν το πρόβλημα για μας στον πρώτο γύρο, στην επίθεση τα καταφέρνουμε και σκοράρουμε πάντα. Καλή συνέχεια στον Ιωνικό.
Βασίλης Βούζας (προπονητής Ιωνικού): Χάσαμε σήμερα δίκαια από μια καλύτερη ομάδα. Δε διεκδικήσαμε τίποτε από το παιχνίδι και ήταν ευκαιρία για μένα να δω θετικά και αρνητικά στοιχεία, στα οποία αρνητικά πρέπει να δουλέψουμε για να μπορέσουμε να είμαστε πιο ανταγωνιστικοί. Δεν υπάρχουν δικαιολογίες. Είναι μια βαριά ήττα και ελπίζω σε σύντομο χρονικό διάστημα να ανατρέψουμε την κατάσταση που υπάρχει.
Σάκης Παντελιάδης (ποδοσφαιριστής Πιερικού): Συγχαρητήρια στους συμπαίκτες μου για την προσπάθεια που κάναμε σήμερα, σε ένα δύσκολο παιχνίδι που δείξαμε ότι θέλαμε πάρα πολύ και δίκαια το πήραμε. Έτσι ευχαριστήσαμε και τον κόσμο μας που πιστεύω ότι πρέπει να είναι παιχνίδι με παιχνίδι ακόμη περισσότερος μιας και δείχνουμε ότι θέλουμε κάτι καλό στο πρωτάθλημα και σήμερα τους ευχαριστήσαμε. Τη Δευτέρα έχουμε ένα δύσκολο παιχνίδι, πρέπει να προετοιμαστούμε κατάλληλα όλη τη βδομάδα για να πάρουμε ό,τι καλύτερο και να διορθώσουμε ό,τι λάθη έχουμε κάνει. Πρέπει να διατηρήσουμε την καλή ψυχολογία που έχουμε στα τελευταία παιχνίδια. Καλή συνέχεια στον Ιωνικό και να πετύχει το στόχο του.
Δημήτρης Τσερκέζος (ποδοσφαιριστής Ιωνικού): Δεν παρουσιαστήκαμε στο παιχνίδι όπως θα έπρεπε, μπήκαμε καλά μόνο στην αρχή, κάναμε μια ευκαιρία, δεχτήκαμε ένα γκολ από λάθος μας και είμαστε απογοητευμένοι. Κοιτάμε τα επόμενα παιχνίδια ένα προς ένα, πάμε για τις νίκες και στο τέλος θα κάνουμε ταμείο.
alt* Πριν την έναρξη του αγώνα βραβεύτηκε ο Λάκης Παπαϊωάννου ο οποίος στο ξεκίνημα της καριέρας του είχε φορέσει τη φανέλα της ομάδας, ενώ είχε περάσει από την τεχνική ηγεσία του συλλόγου. Αφορμή της βράβευσης η επιλογή του Παπαϊωάννου μεταξύ των καλύτερων παικτών στις χρυσές ενδεκάδες του ΣΚΑΪ.

ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ
Τους παλαίμαχους ποδοσφαιριστές του Πιερικού Πόλυ Φουλίδη και Λάκη Παπαιωάννου βράβευσε η οικογένεια του Πιερικού και συγκεκριμένα  η ΠΑΕ ΠΙΕΡΙΚΟΣ, ο Αθλητικός Οργανισμός του Δήμου Κατερίνης, ο σύλλογος Παλαιμάχων Πιερικού, ο ΣΟΠ-ΘΥΡΑ 5, ο σύνδεσμος Φιλάθλων  «Μελανόλευκοι» καθώς και ο Σύλλογος Φίλων Ιστορίας Πιερικού.
Η βράβευση έγινε στο ημίχρονο της αναμέτρησης ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΙΩΝΙΚΟΣ, μπροστά σε περίπου 1500 φιλάθλους,  μέσα σε κλίμα συγκίνησης αλλά και περηφάνιας αφού τόσο ο Π. Φουλίδης, όσο και ο Λ. Παπαιωάννου συμμετείχαν ως υποψήφιοι για την ανάδειξη της Χρυσής Ενδεκάδας των 50 χρόνων της Α’ Εθνικής. Μάλιστα ο Λάκης Παπαιωάννου ψηφίστηκε ως το Χρυσό Δεκάρι της δεκαετίας του 1980.
Εκ μέρους της ΠΑΕ ΠΙΕΡΙΚΟΣ, τον Π. Φουλίδη βράβευσε ο μεγαλομέτοχος και πρόεδρος του Πιερικού Δημήτρης Ελευθεριάδης και τον Λάκη Παπαιωάννου ο μεγαλομέτοχος Γιάννης Ντούμος.
Εκ μέρους του Αθλητικού Οργανισμού του Δήμου Κατερίνης τις βραβεύσεις έκανε ο πρόεδρος του Αθλητικού Οργανισμού, Γιώργος Γκοτζαμανίδης.
Εκ μέρους του συλλόγου των παλαιμάχων ο αντιπρόεδρος κ. Κυζίρογλου απένειμε τιμητική πλακέτα στον Λ. Παπαιωάννου και ο κ. Κυζίρογλου (μέλος-υπεύθυνος Επικοινωνίας) βράβευσε τον κ. Φουλίδη.
Ο πρόεδρος του ΣΟΠ-ΘΥΡΑ 5, Λευτέρης Βασιλειάδης απένειμε τιμητική πλακέτα στον κ. Παπαιωάννου και ο πρόεδρος των Μελανόλευκων, Λάζος Γαζέτης στον κ. Φουλίδη.
Εκ μέρους του ΔΣ του Συλλόγου Φίλων Ιστορίας Πιερικού τις απονομές έκαναν στον κ. Φουλίδη ο κ. Γιώργος Λάλας και στον κ. Παπαιωάννου ο κ. Γιώργος Κατσαβός.

ΠΙΕΡΙΚΟΣ: "ΤΡΙΠΟΝΤΟ" ΜΕ "ΤΡΙΑΡΑ" ΕΠΙ ΤΟΥ ΙΩΝΙΚΟΥ.

ΟΑΚΑ Κατερίνης
Πρωτάθλημα Β’ Εθνικής Κατηγορίας
22η αγωνιστική
ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΙΩΝΙΚΟΣ
Διαιτητής: Φωτιάδης (ΕΠΣ Καστοριάς)
Βοηθοί: Κουρομπιλιά (ΕΠΣ Καρδίτσας), Ναλμπάντης (ΕΠΣ Κιλκίς)
4ος διαιτητής: Μαντάκης (ΕΠΣ Ημαθίας)
Γκολ: 38’ Μαρτίνεζ σουτ, 51’ Φρέντερικς σουτ, 82' Γκουγκουλιάς σουτ.
Δοκάρια:
Κίτρινες κάρτες: Θάνος, Παντελιάδης, Γιαζιτζόγλου, Μαρτίνεζ-Ελ Χαλαουάνι.
Κόκκινες κάρτες:
Οι συνθέσεις των ομάδων:
Πιερικός (Σούλης Παπαδόπουλος): Γουμάγιας, Χατζηζήσης, Τασίδης, Εξουζίδης, Γιαζιτζόγλου, Παν2τελιάδης, Μακρής, Μαρτίνεζ, Πέντα (57’ Ρέγιες), Φρέντερικς (89’ Τσιτλακίδης), Θάνος (76’ Γκουγκουλιάς).
Στον πάγκο: Καρακούτσης, Κοντέων, Γκουγκουλιάς, Ρέγιες, Λαζαρίδης, Τσιτλακίδης, Πλάτανος.
Ιωνικός (Βασίλης Βούζας): Παγούδης, Κεφαλούκος, Μπέριος, Τσερκέζος, Γάλας (67’ Σιδέρης), Φουρτάδο, Παπαζούδης Απ., Παπαζούδης Σωτ. (32’ λ.τ. Λανγκλέ), Σάλτο, Μωραΐτης, Ελ Χαλαουάνι.
Στον πάγκο: Πουρής, Σιδέρης, Κριστόρι, Ευαγγελάτος, Πεδάνο, Λανγκλέ, Ρουσάκης
ΤΟ ΦΙΛΜ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ:
  • 7’ Σουτ του Γιαζιτζόγλου δυνατό, διαγώνιο, λίγο πάνω από το οριζόντιο δοκάρι του Παγούδη.
  • 25’ Σέντρα από τα αριστερά του Γιαζιτζόγλου, δεν πρόλαβε ο Πέντα να βρει τη μπάλα με το κεφάλι.
  • 28’ Από πλάγιο του Παντελιάδη από δεξιά, ο Φρέντερικς πηδάει ψηλότερα από όλους, πιάνει την κεφαλιά αλλά η μπάλα πέρασε άουτ.
  • 29’ Σουτ Χατζηζήση από μακριά, δεν αιφνιδιάστηκε ο Παγούδης που μπλόκαρε τη μπάλα.
  • 30’ Αντεπίθεση του Ιωνικού, ο Γάλας μπήκε στην περιοχή από δεξιά, έκανε το σουτ αλλά ο Γουμάγιας σε ετοιμότητα απέκρουσε τη μπάλα.
  • 38’ ΓΚΟΛ! 1-0: Πλάγιο του Παντελιάδη από δεξιά, η μπάλα έσκασε μέσα στην περιοχή, κατέληξε στον Μακρή που έκανε το σουτ, η μπάλα προσέκρουσε σε σώματα, έφτασε στον Μαρτίνεζ ο οποίος από κοντά στόπαρε και πλάσαρε επιτυχημένα κάνοντας το 1-0.
ΤΕΛΟΣ ΗΜΙΧΡΟΝΟΥ
  • 47’ Ο Λανγκλέ παρά λίγο να στείλει τη μπάλα στα δίχτυα της ομάδας του με κεφαλιά
  • 47’ Ο Γιαζιτζόγλου πρόλαβε και έδιωξε σε κόρνερ παίρνοντας τη μπουκιά από το στόμα του Φουρτάδο.
  • 49’ Σουτ του Φρέντερικς από το ύψος της μεγάλης περιοχής, μπλόκαρε ο Παγούδης.
  • 51’ ΓΚΟΛ! 2-0. Ατομική προσπάθεια του Φρέντερικς, πέρασε όποιον βρήκε μπροστά του από το κέντρο, και με άψογο πλασέ από το ύψος του πέναλτι διπλασίασε τα τέρματα της ομάδας του. 2-0.
  • 69’ Η μπάλα χτυπάει εμφανώς στο χέρι του Σιδέρη μέσα στην περιοχή, από προσπάθεια του Φρέντερικς, αλλά ο διαιτητής λέει «παίζετε».
  • 72’ Μακρινό σουτ του Φουρτάδο, η μπάλα λίγο πάνω από το οριζόντιο δοκάρι του Γουμάγια.
  • 76’ Ο Γκουγκουλιάς περνάει στον αγώνα, στη θέση του Θάνου.
  • 82’ ΓΚΟΛ! Σέντρα του Φρέντερικς από τη γωνία της μικρής περιοχής και δεξιά, ο Γκουγκουλιάς από τη γωνία της μικρής περιοχής και αριστερά με γυριστό σουτ έστειλε τη μπάλα στην αριστερή γωνία του Παγούδη που είχε πέσει από την άλλη μεριά κάνοντας το 3-0.
  • 90’ Αντεπίθεση του Πιερικού με τελικό αποδέκτη τον Τσιτλακίδη ο οποίος πλασάρει από αριστερά αλλά η μπάλα φεύγει δίπλα από το δεξί δοκάρι του Παγούδη.
ΤΕΛΟΣ ΑΓΩΝΑ.
  • Ένεση ξυλοκαΐνης έκανε ο Πέντα προκειμένου να μπορέσει να παίξει χωρίς να νιώθει ενοχλήσεις στον ώμο. Μετά το 2-0 άφησε τη θέση του στον Ρέγιες.
  • Λίγος ο κόσμος για άλλη μια φορά στο γήπεδο της πόλης, με τους φιλάθλους να μη ξεπερνούν τα 1500 άτομα.
  • Περίπου 15 φίλοι του Ιωνικού παρακολούθησαν τον αγώνα ενισχύοντας την ομάδα τους.
  • Στο 10’ ο Παπαζούδης Απ. Τραυματίστηκε σε σύγκρουσή του με τον Μακρή και έλειψε από τον αγώνα για 5 λεπτά. Στο 32’ αποχώρησε.
  • Στο ημίχρονο του αγώνα βραβεύτηκαν οι παλαίμαχοι ποδοσφαιριστές του Πιερικού Λάκης Παπαιωάννου και Πόλυς Φουλίδη από την ΠΑΕ ΠΙΕΡΙΚΟΣ, τον Αθλητικό Οργανισμό του Δήμου Κατερίνης, το σύλλογο παλαιμάχων του Πιερικού τους οργανωμένους φιλάθλους της ομάδας ΣΟΠ-Θύρα 5 και Club Μελανόλευκοι και τον Σύλλογο Φίλων Ιστορίας Πιερικού για την προσφορά τους στο πιερικό και γενικότερα στο ελληνικό ποδόσφαιρο. Η βράβευση έγινε με αφορμή την υποψηφιότητα των δύο παλαίμαχων ποδοσφαιριστών στις χρυσές ενδεκάδες της εποχής που έπαιξαν ποδόσφαιρο αλλά και την τελική ανάδειξη του Λάκη Παπαιωάννου στη χρυσή ενδεκάδα του 1980, στο διαγωνισμό που πραγματοποίησε ο τηλεοπτικός σταθμός ΣΚΑΙ σε συνεργασία με τη Super League.

ΝΕΟΙ ΠΙΕΡΙΚΟΥ - ΝΕΟΙ ΙΩΝΙΚΟΥ 5-0

KYRIAKH 21-2-2010
Μεγάλη νίκη με 5-0 επι του Ιωνικού για την ομάδα Νέων του Πιερικου.Η ομάδα του Κώστα Μυστακίδη κυριάρχησε όλο το παιγνίδι, έπαιξε καλό ποδόσφαιορ και ευτύχησε να πετύχει 5 γκόλ.Εδειξε πολύ καλά στοιχεία.Φάνηκε δε ότι δέν επηρέασε την ομάδα η ήττα απο τον Ολυμπιακό Βόλου την προηγούμενη Κυριακή.
Οι φίλαλθλοι που βρέθηκαν στο γήπεδο του Μυλαυλάκου παρακολούθησηαν ένα αρκετά καλό παιγνίδι.
Φάσεις και γκόλ:
Στο 20 λεπτό του αγώνα ο Καμπερίδης μπήκε απο τα αριστερά στην περιοχή, πάσαρε στον Τσικαδέρη και εκείνος έκανε το 1-0.
Στο 37 λεπτό ο Σίμος ΠΑπαδόπουλος με ατομική ενέργεια, σούταρε μέσα απο την περιοχή και έκανε το σκόρ 2-0.
Στο 62 λεπτό μετά απο ωραία εκτέλεση κόρνερ του Μίγκου, ο Κραγιόπουλος με άπιστη κεφαλιά έκανε το 3-0.
Στο 85 λεπτό Φοβερό γκόλ φάουλ απο τα 30 μέτρα του Καμπερίδη και το σκόρ γίνεται 4-0
Στο 88 λεπτο γίνεται το 5-0, με ένα όμορφο γκόλ με σούτ του Τσιανάκα, μετά απο σέντρα του Καραγκούνη.
ΝΕΟΙ ΠΙΕΡΙΚΟΥ (ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ :ΚΩΣΤΑΣ ΜΥΣΤΑΚΙΔΗΣ - ΓΥΜΝΑΣΤΗΣ :ΣΤΑΥΡΟΣ ΖΟΥΓΚΟΥΡΙΔΗΣ: ΤΣΙΝΤΩΝΤΑΣ , ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ, ΜΙΓΚΟΣ, ΚΡΑΓΙΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΩΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ, ΝΤΟΣΗΣ, ΜΠΑΡΕΚΑΣ, ΤΣΙΚΑΔΕΡΗΣ, ΚΑΜΠΕΡΙΔΗΣ , ΣΕΧΟΛΑΡΙ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ. (ΑΓΩΝΙΣΤΗΚΑΝ ΚΑΙ ΟΙ ΜΕΤΕΝΙΔΗΣ, ΤΣΙΑΝΑΚΑΣ ΚΑΙ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ)

Τον αγώνα παρακολούθησε και ο πρόεδρος της ΠΑΕ ΠΙΕΡΙΚΟΣ Δημήτρης Ελευθεριάδης και ο Αντιπρόεδρος Γιώργος Γκοτζαμανίδης, οι οποίοι δείχνουν μεγάλο ενδιαφέρον για την ομάδα Νέων και παρακολουθούν συνεχώς την ομάδα Νέων.